Vesels ēdis jeb sarūpēsim Bērnu slimnīcai barošanas krēsliņus!

Feb 28, 2012 | Pārdomas

Pēc janvāra bloga ieraksta par kulinārajiem piedzīvojumiem Bērnu slimnīcā sazinājos ar Bērnu slimnīcas fondu un ierosināju palīdzēt savākt naudu bērnu barošanas krēsliņiem. Fonds atsaucās ātri un profesionāli, un nu mums visiem kopā ir iespēja šo problēmu atrisināt, lai mazie slimnieki vairs nebūtu jābaro klēpī vai gultā!

Fonda darbinieki kopā ar slimnīcas personālu noskaidroja, cik bērnu barošanas krēsliņu būtu vajadzīgi un kāds konkrēts modelis būtu slimnīcas prasībām vispiemērotākais. Slimnīcas novietnēm gan Torņakalnā, gan Gaiļezerā kopā būtu nepieciešami 44 krēsliņi, viens krēsliņš maksā 50 latus, tātad kopā jāsavāc 2200 latu. Iepirkumu un citas praktiskās lietas uzņēmies organizēt Bērnu slimnīcas fonds, kura mājaslapā publicēta informācija par šo akciju ar mīlīgu nosaukumu “Vesels ēdis!”, kā arī rekvizīti naudas pārskaitījumam. Fondam ir sabiedriskā labuma statuss, kas likuma ietvaros juridiskām personām ļauj saņemt nodokļu atlaides 85% apmērā no ziedojuma.

Mīļie draugi – no jūsu atsaucības un komentāru biruma secinu, ka neesmu vienīgā, kam situācija ar bērnu ēdināšanu slimnīcā liekas problēma. Nu tad atrisināsim kaut mazu daļu šīs problēmas visi kopā! Es jau noziedoju, un aicinu to darīt visus, kam ir  vēlēšanās ne tikai – kā teica mana bloga komentētājs Jānis, “pukstēt aizkrāsnē”, – bet kaut ko darīt lietas labā. Ticu, ka mēs kopīgiem spēkiem varam lietas mainīt uz labu. Jau iepriekš visiem paldies par atsaucību!
Ēdiena gatavošana ir dzīvības turpināšanai vitāli nepieciešama funkcija, kur prieku sniedz gan process, gan rezultāts. To var izbaudīt ar acīm, garšu, tausti, smaržu un citām maņām. Tas ir veids kā iepazīt citas kultūras. Tā ir pārsteigumu pilna radoša nodarbe, kurā dalīties ar mīļoto cilvēku. Vārdu sakot, gluži kā sekss 🙂


Jaunākie komentāri